Lista biur nieruchomości

Agencja KRAWCZAK Nieruchomości - rok zał. 1991


65-058 Zielona Góra
791 555 222 biuro@agencja-krawczak.com
www.agencja-krawczak.com
Ilość ofert : 19

Agencja KRAWCZAK Nieruchomości - rok zał. 1991

Szanowni Państwo. Jesteśmy najstarszą agencją nieruchomości działającą w Zielonej Górze. Nieprzerwanie prowadzimy działalność od 1991 roku. W ramach systemu MLS współpracujemy z prawie 500 największymi agencjami nieruchomości z całej Polski. Zapewnimy Państwu fachową i skuteczną obsługę transakcji kupna, sprzedaży, najmu nieruchomości takich jak mieszkania, domy, sklepy, lokale użytkowe, grunty, działki, obiekty przemysłowe i inne obiekty. Zapraszamy do naszego biura codziennie w godz. 9-17 i w soboty po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Zapraszamy.

Zobacz oferty biura

BONi Biuro Obrotu Nieruchomościami Bożena Bakalarz


66-620 Gubin
605644208 biuro@boni.pl
www.boni.pl
Ilość ofert : 19

BONi Biuro Obrotu Nieruchomościami Bożena Bakalarz

BONi, jest prężnie działającą firmą na rynku nieruchomości w Gubinie jak również w innych miastach województwa lubuskiego. Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkań, apartamentów, domów, działek, lokali użytkowych oraz obiektów komercyjnych) na rynku wtórnym i pierwotnym. Naszą firmę cechuje wielka elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się możliwościami i preferencjami stron zainteresowanych.

Zobacz oferty biura

CENTRUM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI FAKTOR S. C.


65-001 ZIELONA GÓRA
500084368 faktor@efaktor.pl
www.efaktor.pl
Ilość ofert : 5

CENTRUM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI FAKTOR S. C.

Centrum Obrotu Nieruchomościami Faktor działa na rynku od 1998 roku. Posiadamy licencje zawodowe nr 1345 i 2470 oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC, które jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji dokonywanych za pośrednictwem naszej firmy. Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej i standardami zawodowymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Specjalizacja: mieszkania, lokale, działki, domy, obiekty FAKTOR Centrum Obrotu Nieruchomościami ul. Kupiecka 42/3, 65-001 Zielona Góra Telefon 68-3255164 lub 500-084-368

Zobacz oferty biura

DOPIERAŁA Nieruchomości Anna Dopierała


65-001 Zielona Góra
68 470 70 77 biuro@dopieralanieruchomosci.pl
dopieralanieruchomosci.pl

DOPIERAŁA Nieruchomości Anna Dopierała

Dopierała Nieruchomości świadczy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza Firma istnieje od 2001 roku, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie służymy naszym klientom. Dawniej jako To-Tu Agencja Nieruchomości, w tym momencie przechodząc przemianę i zmieniając nazwę biura w `Dopierała Nieruchomości` oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem. W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy nieruchomości - mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe, u nas znajdziesz każdą nieruchomość z Zielonej Góry i okolic.

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Biuro Wyceny i Obrotu Nieruchomościami Piotr Mińczyk


65-001 ZIELONA GÓRA
605-190-290 property@property.zgora.pl
www.property.zgora.pl
Ilość ofert : 4

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI Biuro Wyceny i Obrotu Nieruchomościami Piotr Mińczyk

PROPERTY - NIERUCHOMOŚCI oferuje domy na sprzedaż, działki budowlane do sprzedaży, mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, wycenę nieruchomości, świadectwa charakterystyki energetycznej (tzw. certyfikaty energetyczne), audyty energetyczne. Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się nieruchomościami na terenie zachodniej Polski. Z powodzeniem działamy na lubuskim rynku nieruchomości od 1995 roku. Jesteśmy prężną, operatywną i aktywnie rozwijającą się firmą, a świadczone przez nas usługi zgodne są z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zobacz oferty biura