Dom wolnostojący, 150 m2, Zielona Góra

Dom wolnostojący na sprzedaż, Zielona Góra, Osiedle Piastowskie

Cena: 390 000 PLN

2 600 PLN/m2

Irena Dopierała
Telefon: 884000171
biuro@dopieralanieruchomosci.pl

Opis

OFERTA ZABLOKOWANA.PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!

KLASYCZNA KOSTKA Z WIELKIM POTENCJAŁEM - bryła stanowiąca doskonały materiał do przebudowy w nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami, wygodny dom.
UKŁAD FUNKCJONALNY: Parter: wiatrołap, pokój dzienny z możliwością oszklenia z wyjściem na taras lub ogród, kuchnia , pokój, wc , pomieszczenie gospodarcze oraz dwa pomieszczenia z osobnym dodatkowym niezależnym wejściem mogące pełnić funkcję gabinetu z poczekalnią,lub siedziby biura.
Powierzchnia parteru 75 m2, wysokość pomieszczeń 2,60 m.
Piętro: cztery sypialnie, z jednej wyjście na balkon, łazienka, wc. Powierzchnia piętra to około 75 m2, wysokość pomieszczeń 2,60 m. Piwnica: garaż, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, pralnia. Powierzchnia użytkowa domu 150 m2, całkowita 220 m2. Kształtna, w pełni uzbrojona i ogrodzona działka , z ogrodem .
OGROMNYM ATUTEM NIERUCHOMOŚCI JEST JEJ LOKALIZACJA - możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Budynek położony na osiedlu domków jednorodzinnych z błyskawicznym i wygodnym dojazdem do centrum. W sąsiedztwie szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, sklep Biedronka.
Konstrukcja ścian i stropów w bardzo dobrym stanie, dach po remoncie ocieplony styropianem oraz nowa papa, nowa izolacja pozioma, wymieniona stolarka okienna, na parterze wszystkie okna oraz dodatkowe wejście z roletami zewnętrznymi, na piętrze część okien posiada rolety zewnętrzne. Dom ocieplony. Ogrzewane gazowe- nowy piec dwufunkcyjny.


Zapraszam na prezentację w terenie. KONTAKT: Irena Dopierała, GSM 884 000 171, e-mail: biuro@dopieralanieruchomosci.pll Dopierała NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości

Szczegóły

Numer oferty 12430281
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 390 000 PLN
Cena za m2 2 600 PLN
Licza pokoi 7
Liczba pięter 1
Powierzchnia 150 m2
Powierzchnia działki 589 m2
Miejscowość Zielona Góra
Dzielnica Osiedle Piastowskie
Województwo LUBUSKIE
Powiat Zielona Góra m.
Gmina Zielona Góra M.