Dom wolnostojący, 260 m2, Gubin

Dom wolnostojący na sprzedaż, Gubin

Cena: 890 000 PLN

3 423 PLN/m2

Bożena Bakalarz
1839
Tel.kom.: 605644208
Telefon: 684553000
Biuro@BONi.pl

Opis

Dom do zamieszkania.
Dom o powierzchni całkowitej o około 260 metrów kwadratowych oraz budynek gospodarczy,
Dom to dwie niezależne części, co może być idealnym rozwiązanej dla rodziny dwupokoleniowej. Wchodzimy do niego schodami prowadzącymi do dużego holu a stąd wejście do głównej części domu oraz schodami w dół do garażu oraz samodzielnego mieszkania, która posiada też niezależne wejście bezpośrednio z dworu.
Z holu wchodzimy do otwartej przestrzeni w której mieści się duży salon z otwartą kuchnią (o powierzchni 50 metrów kwadratowych), stąd też mamy wyjście na balkon który znajduje się od strony południowej.
Na pograniczu salonu i kuchni ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym jest kominek. Na tej samej wysokości znajduje się wejście do części prywatnej gdzie mieszczą się dwie duże sypialnie, łazienka, oddzielna toaleta oraz garderoba. Z jednej z sypialni możemy wyjść na duży taras z widokiem na ogród.
Powierzchnia mieszkalna tej części domu wynosi 112 metrów, balkon i taras to dodatkowe 20 metrów kwadratowych.
W chodząc do mieszkanie mieszczącego się na niższej kondygnacji mijamy dużą pralnię pomieszczenie stanowiące łącznik między wszystkim częściami domu i dopiero tu znajduje się przysłowiowy azyl. Powierzchnia jak na taki azyl jest imponująca bo zajmuje 50 metrów kwadratowych w skład jej wchodzi duży słoneczny salon (o powierzchni 20 metrów kwadratowych), sypialnia, kuchnia oraz łazienka z toaletą i garderoba.
Pomieszczenia gospodarczymi i garaż to dodatkowa przestrzeń o powierzchni około 60 metrów kwadratowych.
Dom posiada centralne ogrzewanie gazowe, dwa klimatyzatory znajdujące się w sypialniach zapewniające komfort latem a w salonie kominek dający przyjemne ciepło w chłodne dni.
Na posesji znajduje się, zadaszona wiata na drewno, domek dla dzieci oraz budynek gospodarczy składający się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 21,60 metrów kwadratowych pod częścią znajduje się piwnica.
Całość położona na prawie 10 arowej działce w całości ogrodzonej i zagospodarowanej. Z przodu domu znajduje się wiata na samochód.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej blisko centrum miasta.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczenia właściciela i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.

Szczegóły

Numer oferty 2580397
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 890 000 PLN
Cena za m2 3 423 PLN
Licza pokoi 5
Liczba pięter 1
Powierzchnia 260 m2
Powierzchnia działki 979 m2
Miejscowość Gubin
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Gubin (gm)