Domy - bliźniak, 133 m2, Gubin

Domy - bliźniak na sprzedaż, Gubin

Cena: 549 900 PLN

4 150 PLN/m2

Bożena Bakalarz
1839
Tel.kom.: 605644208
Telefon: 684553000
Biuro@BONi.pl

Opis

Polecam Państwu domy w zabudowie bliźniaczej.
Oferta obejmuje trzy domy które zostały wybudowane zgodnie z projektem KONRAD Pracowni Projektowej Horyzont z siedzibą we Wrocławiu.
Każdy z domów został wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Tynki silikonowe, okna trzyszybowe, na zewnątrz w kolorze antracytowym natomiast od środka białe, do ocieplenia budynku użyto styropianu o grubości piętnastu centymetrów, natomiast dach ocieplono wełną mineralną o grubości dwadzieścia centymetrów. Dachówka ceramiczna firmy NELSKAMP.
Do domu wchodzimy przez solidne drzwi firmy HORMANN w kolorze antracytowym do dużego holu który można zabudować szafą. Do holu można też wejść bezpośrednio z garażu, zainstalowano tu otwieraną na pilota bramą garażową w takim samym kolorze jak drzwi wejściowe również tej samej firmy. Idąc dalej mijamy łazienkę która została powiększona o sąsiadujące z nią pomieszczenie gospodarcze tworząc bardzo przestronną i wygodną i przestrzeń, zainstalowano tu piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny Duval do centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej. Od strony wschodniej mieści się salon z kuchnią z tarasem na zewnątrz.
Wchodząc na piętro, na wprost mieści się duża łazienka. Od strony wschodniej znajdują się dwa pokoje natomiast od strony zachodniej usytuowano dużą sypialnia wraz z garderobą.
Dom posiada wysokie poddasze, które z powodzeniem można wykorzystać na jako suszarnię lub dodatkowe miejsce do przechowywania.
Powierzchnia działek od 330 do 360 metrów kwadratowych.
Nieruchomość położona na obrzeżach miast w południowo- zachodniej jego części.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczenia właściciela i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.

Szczegóły

Numer oferty 2880397
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 549 900 PLN
Cena za m2 4 150 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 133 m2
Powierzchnia działki 360 m2
Miejscowość Gubin
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Gubin (gm)