Domy - bliźniak, 132 m2, Gubin

Domy - bliźniak na sprzedaż, Gubin

Cena: 499 900 PLN

3 787 PLN/m2

Bożena Bakalarz
1839
Tel.kom.: 605644208
Telefon: 684553000
Biuro@BONi.pl

Opis

Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej.
Oferta obejmuje dom które zostały wybudowany zgodnie z projektem KONRAD Pracowni Projektowej Horyzont z siedzibą we Wrocławiu.
Użyte do budowy materiały są wysokiej jakości: tynki silikonowe, okna trzyszybowe, na zewnątrz w kolorze antracytowym natomiast od środka białe, do ocieplenia budynku użyto styropianu o grubości piętnastu centymetrów, natomiast dach ocieplono wełną mineralną o grubości dwadzieścia centymetrów. Dachówka ceramiczna firmy NELSKAMP.
Do domu wchodzimy przez solidne drzwi firmy HORMANN w kolorze antracytowym do dużego holu który można zabudować szafą. Do holu można też wejść bezpośrednio z garażu, zainstalowano tu otwieraną na pilota bramą garażową w takim samym kolorze jak drzwi wejściowe również tej samej firmy. Idąc dalej mijamy łazienkę która została powiększona o sąsiadujące z nią pomieszczenie gospodarcze tworząc bardzo przestronną i wygodną i przestrzeń, zainstalowano tu piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny Duval do centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej. Od strony wschodniej mieści się salon z kuchnią z tarasem na zewnątrz.
Wchodząc na piętro, na wprost mieści się duża łazienka. Od strony wschodniej znajdują się dwa pokoje natomiast od strony zachodniej usytuowano dużą sypialnia wraz z garderobą.
Dom posiada wysokie poddasze, które z powodzeniem można wykorzystać na jako suszarnię lub dodatkowe miejsce do przechowywania.
Na parterze domu zastosowano ogrzewanie podłogowe, natomiast na piętrze kaloryfery Purmo
Powierzchnia działki od 330 metrów kwadratowych.
Nieruchomość położona na obrzeżach miast w południowo- zachodniej jego części.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczenia właściciela i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.

Szczegóły

Numer oferty 3010397
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 499 900 PLN
Cena za m2 3 787 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 132 m2
Powierzchnia działki 330 m2
Miejscowość Gubin
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Gubin (gm)