Domy - bliźniak, 132 m2, Gubin

Domy - bliźniak na sprzedaż, Gubin

Cena: 650 000 PLN

4 924 PLN/m2

Bożena Bakalarz
1839
Tel.kom.: 605644208
Telefon: 684553000
Biuro@BONi.pl

Opis

Polecam Państwu dom w zabudowiebliźniaczej.
Oferta obejmuje dom opowierzchni 132,50 metrów kwadratowych, który został wybudowanyzgodnie z projektem KONRAD Pracowni Projektowej Horyzont z siedzibąwe Wrocławiu.
Do domu wchodzimy przez solidne drzwifirmy HORMANN w kolorze antracytowym do dużego holu który możnazabudować szafą. Do holu można też wejść bezpośrednio zgarażu, zainstalowano tu otwieraną na pilota bramą garażową wtakim samym kolorze jak drzwi wejściowe również tej samej firmy.Idąc dalej mijamy łazienkę która została powiększona osąsiadujące z nią pomieszczenie gospodarcze tworząc bardzoprzestronną i wygodną i przestrzeń, zainstalowano tu piec gazowykondensacyjny dwufunkcyjny Duval do centralnego ogrzewania ipodgrzania wody użytkowej. Od strony wschodniej mieści się salon zkuchnią z tarasem na zewnątrz.
Wchodząc na piętro, na wprost mieścisię duża łazienka. Od strony wschodniej znajdują się dwa pokojenatomiast od strony zachodniej usytuowano dużą sypialnia wraz zgarderobą.
Dom posiada wysokiepoddasze, które z powodzeniem można wykorzystać na jako suszarnięlub dodatkowe miejsce do przechowywania.
Budynek wybudowany zostałz materiałów wysokiej jakości. Zastosowano tynki silikonowe, oknatrzyszybowe, na zewnątrz w kolorze antracytowym natomiast od środkabiałe, do ocieplenia budynku użyto styropianu o grubości piętnastucentymetrów, natomiast dach ocieplono wełną mineralną o grubościdwadzieścia centymetrów. Dachówka ceramiczna firmy NELSKAMP.
Powierzchnia działki 367metrów kwadratowych. Wjazd na posesję od drogi głównej został utwardzony i wyłożony kostką brukową.
Nieruchomość położona na obrzeżachmiast w południowo- zachodniej jego części.
Powyższe informacje zostałysporządzone na podstawie oświadczenia właściciela i nie stanowiąoferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.


Oferta nr 3060397 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 3060397
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 650 000 PLN
Cena za m2 4 924 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 132 m2
Powierzchnia działki 367 m2
Miejscowość Gubin
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Gubin (gm)