Domy - bliźniak, 132 m2, Gubin

Domy - bliźniak na sprzedaż, Gubin

Cena: 599 000 PLN

4 538 PLN/m2

Bożena Bakalarz
1839
Tel.kom.: 605644208
Telefon: 684553000
Biuro@BONi.pl

Opis

UWAGA  Nowa niższa cenna
Oferta obejmuje dom o powierzchni 132,50 metrów kwadratowych, który został wybudowany zgodnie z projektem KONRAD Pracowni Projektowej Horyzont z siedzibą we Wrocławiu.
Do domu wchodzimy przez solidne drzwi firmy HORMANN w kolorze antracytowym do dużego holu który można zabudować szafą. Do holu można też wejść bezpośrednio z garażu, zainstalowano tu otwieraną na pilota bramą garażową w takim samym kolorze jak drzwi wejściowe również tej samej firmy. Idąc dalej mijamy łazienkę która została powiększona o sąsiadujące z nią pomieszczenie gospodarcze tworząc bardzo przestronną i wygodną i przestrzeń, zainstalowano tu piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny Duval do centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej. Od strony wschodniej mieści się salon z kuchnią z tarasem na zewnątrz.
Wchodząc na piętro, na wprost mieści się duża łazienka. Od strony wschodniej znajdują się dwa pokoje natomiast od strony zachodniej usytuowano dużą sypialnia wraz z garderobą.
Dom posiada wysokie poddasze, które z powodzeniem można wykorzystać na jako suszarnię lub dodatkowe miejsce do przechowywania.
Budynek wybudowany został z materiałów wysokiej jakości. Zastosowano tynki silikonowe, okna trzyszybowe, na zewnątrz w kolorze antracytowym natomiast od środka białe, do ocieplenia budynku użyto styropianu o grubości piętnastu centymetrów, natomiast dach ocieplono wełną mineralną o grubości dwadzieścia centymetrów. Dachówka ceramiczna firmy NELSKAMP.
Powierzchnia działki 367metrów kwadratowych. Wjazd na posesję od drogi głównej został utwardzony i wyłożony kostką brukową.
Nieruchomość położona na obrzeżach miasta w południowo- zachodniej jego części.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczenia właściciela i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.


Oferta nr 3060397 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 3060397
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 599 000 PLN
Cena za m2 4 538 PLN
Licza pokoi 4
Liczba pięter 1
Powierzchnia 132 m2
Powierzchnia działki 367 m2
Miejscowość Gubin
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Gubin (gm)