Lista biur nieruchomości

Agencja KRAWCZAK Nieruchomości - rok zał. 1991


65-058 Zielona Góra
791 555 222 biuro@agencja-krawczak.com
www.agencja-krawczak.com
Ilość ofert : 11

Agencja KRAWCZAK Nieruchomości - rok zał. 1991

Szanowni Państwo. Jesteśmy najstarszą agencją nieruchomości działającą w Zielonej Górze. Nieprzerwanie prowadzimy działalność od 1991 roku. W ramach systemu MLS współpracujemy z prawie 500 największymi agencjami nieruchomości z całej Polski. Zapewnimy Państwu fachową i skuteczną obsługę transakcji kupna, sprzedaży, najmu nieruchomości takich jak mieszkania, domy, sklepy, lokale użytkowe, grunty, działki, obiekty przemysłowe i inne obiekty. Zapraszamy do naszego biura codziennie w godz. 9-17 i w soboty po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Zapraszamy.

Zobacz oferty biura

BONi Biuro Obrotu Nieruchomościami Bożena Bakalarz


66-620 Gubin
605644208 biuro@boni.pl
www.boni.pl
Ilość ofert : 22

BONi Biuro Obrotu Nieruchomościami Bożena Bakalarz

BONi, jest prężnie działającą firmą na rynku nieruchomości w Gubinie jak również w innych miastach województwa lubuskiego. Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkań, apartamentów, domów, działek, lokali użytkowych oraz obiektów komercyjnych) na rynku wtórnym i pierwotnym. Naszą firmę cechuje wielka elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się możliwościami i preferencjami stron zainteresowanych.

Zobacz oferty biura

CENTRUM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI FAKTOR S. C.


65-001 ZIELONA GÓRA
500084368 faktor@efaktor.pl
www.efaktor.pl
Ilość ofert : 5

CENTRUM OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI FAKTOR S. C.

Centrum Obrotu Nieruchomościami Faktor działa na rynku od 1998 roku. Posiadamy licencje zawodowe nr 1345 i 2470 oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC, które jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji dokonywanych za pośrednictwem naszej firmy. Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej i standardami zawodowymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Specjalizacja: mieszkania, lokale, działki, domy, obiekty FAKTOR Centrum Obrotu Nieruchomościami ul. Kupiecka 42/3, 65-001 Zielona Góra Telefon 68-3255164 lub 500-084-368

Zobacz oferty biura

DOPIERAŁA Nieruchomości Anna Dopierała


65-001 Zielona Góra
68 470 70 77 biuro@dopieralanieruchomosci.pl
dopieralanieruchomosci.pl

DOPIERAŁA Nieruchomości Anna Dopierała

Dopierała Nieruchomości świadczy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza Firma istnieje od 2001 roku, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie służymy naszym klientom. Dawniej jako To-Tu Agencja Nieruchomości, w tym momencie przechodząc przemianę i zmieniając nazwę biura w `Dopierała Nieruchomości` oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem. W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy nieruchomości - mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe, u nas znajdziesz każdą nieruchomość z Zielonej Góry i okolic.